Contact Organisatie

Hier vind je alle contactgegevens van het organisatieonderdeel Organisatie. Diensten en producten van voormalig ICG (Interim-management, Coaching en Gateway) en organisatieontwikkeling-adviseurs van EC O&P zijn samengebracht.

Een interim-professional nodig?

Ben je op zoek naar een interim-manager, project- of programmamanager met rijksbrede kennis en ervaring? Ga voor uitgebreidere informatie naar ‘een interim-professional nodig?’. 

Interesse om zelf interim-professional te worden?

De Flexschil van Rijksconsultants is er voor rijksmedewerkers die hun ervaring als interim-, project- of programmamanager willen vergroten.

Managers

Bureau Gateway
Pieter Frijns
06 50 73 85 84
b.g.g. 06 50 73 85 85
pieter.frijns@rijksoverheid.nl
-----------------------------------
InterCoach
Jan Piet van Berkel
070 700 05 70
janpiet.berkel@rijksoverheid.nl
-----------------------------------
Rijksconsultants

Heb je een vraag over Rijksconsultants, behoefte aan een interim-professional of een vraag over de Flexschil? Neem dan contact met ons op.

Managers:

Katja van den Berge
06 27 03 29 85
katja.berge@rijksoverheid.nl


Anthon Klapwijk
06 48 13 09 51
anthon.klapwijk@rijksoverheid.nl

Birgit Dewez
06 50 76 80 13
birgit.dewez@rijksoverheid.nl

Geertje Janssen
06 46 84 77 02
geertje.janssen@rijksoverheid.nl

Renske van Geel
06 31 56 61 68
renske.geel@rijksoverheid.nl

Contact UBR Organisatie

Bezoekadres
Beatrixpark
Wilhelmina van Pruisenweg 52
2595 AN Den Haag

Postadres
UBR|Organisatie
Postbus 20011
2500 EA Den Haag

Routebeschrijving
UBR is zowel met de auto als met het openbaar vervoer goed te bereiken.