Contact

Meer informatie

Wilt u meer informatie over ons programma, neem dan contact op met het programmateam. U kunt mailen naar samenwerkingrijknoord@rijksoverheid.nl.

Meedoen?

Bent u enthousiast geworden over ons programma en wilt u zich aanmelden als deelnemer? Stuur dan een mail naar samenwerkingrijknoord@rijksoverheid.nl, of neem contact op met één van onze projectleiders.

Wie werken er aan het programma SRN?

Overzicht programmateam
Anton Siedsma Programmamanager anton.siedsma@rijksoverheid.nl
Meike Barnhard Programmaleider meike.barnhard@minbzk.nl
Tanja de Haan Projectleider Arbeidsparticipatie tanja.dehaan@sso-noord.nl
Margriet Wiegman Projectleider Versterken Noordelijke ICT capaciteit             margriet.wiegman@minbzk.nl
Judith Oostwoud Projectleider Arbeidsmarktcommunicatie judith.oostwoud@rijksoverheid.nl
Bea van Zoomeren    Adviseur Arbeidsmarktcommunicatie bea.zoomeren@minbzk.nl
Renée Schmidt Projectleider renee.schmidt@minbzk.nl
Marjo Lubach Projectleider Perspectief Administratieve Functies m.lubach@cjib.minvenj.nl
Ellen Beenders Adviseur strategische personeelsplanning                    ellen.beenders@rijksoverheid.nl
Gea Grootoonk   Programma adviseur                                                   gea.grootoonk@sso-noord.nl
Wilfried Suvaal Communicatieadviseur wilfried.suvaal@minbzk.nl
Alida Michels Communicatieadviseur alida.michels@duo.nl
Juline de Wit Programmaondersteuner juline.wit@minbzk.nl
Colinda Schipper Programmaondersteuner colinda.schipper@rijksoverheid.nl