Contact

Wij zijn altijd op zoek naar verbinding, in het Noorden en daarbuiten. Hieronder zie je hoe je met ons in contact kunt komen en staan.

SRN op LinkedIn

Volg onze bedrijfspagina op LinkedIn, daar vind je altijd het laatste nieuws over het programma.

Meld je aan voor onze nieuwsbrief

Met de SRN-nieuwsbrief blijf je op de hoogte over al onze activiteiten en projecten. Je kunt je hier aanmelden.

Meedoen aan samenwerking in het Noorden?

Ben je op zoek naar aanvullende informatie? Of wil je participeren in het programma? Neem dan contact op met een van onze projectleiders. Mailen naar de SRN-postbus kan natuurlijk ook.

Wie werken er bij programma SRN?

Overzicht programmateam
Ellen Beenders Programmamanager ellen.beenders@rijksoverheid.nl
Tanja de Haan Projectleider Vergroten arbeidsparticipatie tanja.dehaan@duo.nl
Meike Barnhard Projectleider Versterking HR ICT capaciteit
Projectleider SPP/Arbeidsmarktanalyse
meike.barnhard@rijksoverheid.nl
Judith Remmerswaal Projectleider Arbeidsmarktcommunicatie judith.remmerswaal@rijksoverheid.nl
Renée Schmidt Projectleider Noordelijk leiderschap renee.schmidt@rijksoverheid.nl
Marjo Lubach Projectleider Perspectief Administratieve Functies m.lubach@cjib.minvenj.nl
Bea van Zoomeren Adviseur Arbeidsmarktcommunicatie bea.zoomeren@rijksoverheid.nl
Hans van den Berg Adviseur Versterking HR ICT capaciteit j.p.vandenberg@dictu.nl
Renate Broersma Adviseur SPP/Arbeidsmarktanalyse renate.broersma@duo.nl
Wilfried Suvaal Communicatieadviseur wilfried.suvaal@rijksoverheid.nl
Colinda Schipper Programmaondersteuner colinda.schipper@rijksoverheid.nl
Cobi Zondag Programmaondersteuner cobi.zondag@duo.nl