Onze juristen en advocaten

Voor de telefoonnummers van onze advocaten en adviseurs verwijzen wij u naar de Rijksadresgids te vinden op het Rijksportaal.

Accountteams mailadres
J&V
Anne Schat Anne.Schat@rijksoverheid.nl
Aart Jan Verhagen AartJan.Verhagen@rijksoverheid.nl
Marcel Haddink Marcel.Haddink@rijksoverheid.nl
Ellen Kauffman Ellen.Kauffman@rijksoverheid.nl
Nicolette VastenburgĀ  Nicolette.Vastenburg@rijksoverheid.nl
Marloes van Hof Marloes.hof@rijksoverheid.nl
Maaike Dragt Maaike.Dragt@rijksoverheid.nl
Reineke Koene Reineke.Koene@rijksoverheid.nl
Judith Sanders

Judith.Sanders@rijksoverheid.nl

Chequita Prade Chequita.Prade@rijksoverheid.nl
Katja Arts Katja.Arts@rijksoverheid.nl
DJI
Aart Jan Verhagen AartJan.Verhagen@rijksoverheid.nl
Frank Verschuren Frank.Verschuren@rijksoverheid.nl
Corinne van Hameren Corinne.Hameren@rijksoverheid.nl
Els Versloot Els.Versloot@rijksoverheid.nl
BZK
Annemiek van der Bent Annemiek.Bent@rijksoverheid.nl
Leo Dijk Leo.Dijk@rijksoverheid.nl
Dorien van Straten Dorien.Straten@rijksoverheid.nl
Jelmer Wieling Jelmer.Wieling@rijksoverheid.nl
Helene Westra Helene.Westra@rijksoverheid.nl
Jan Robert Zeelenberg JanRobert.zeelenberg@rijksoverheid.nl
EZK
Ilonka van de Beek Ilonka.Beek@rijksoverheid.nl
Natalie Bouwer Natalie.Bouwer@rijksoverheid.nl
Janine Buijn Janine.Buijn@rijksoverheid.nl
Prya Mataw Prya.Mataw@rijksoverheid.nl
Jelmer Wieling Jelmer.Wieling@rijksoverheid.nl
Remke den Bremer Remke.Bremer@rijksoverheid.nl
Maaike Dragt Maaike.Dragt@rijksoverheid.nl
I&W (Incl. RWS)
Anne Schat Anne.Schat@rijksoverheid.nl
Aarti Soerdjbali Aarti.Soerdjbalie@rijksoverheid.nl
Marco van Dijk Marco.Dijk@rijksoverheid.nl
Willeke van den End Willeke.End@rijksoverheid.nl
Jaco Kluth Jaco.kluth@rijksoverheid.nl
SZW
Willeke van den End Willeke.End@rijksoverheid.nl
Annette Munts Annette.Munts@rijksoverheid.nl
Prya Mataw Prya.Mataw@rijksoverheid.nl
Ilonka Schouten Ilonka.Schouten@rijksoverheid.nl
Jan Robert Zeelenberg JanRobert.Zeelenberg@rijksoverheid.nl
VWS
Leonie Nielen Leonie.Nielen@rijksoverheid.nl
Youssef Aynan youssef.aynan@rijksoverheid.nl
Aarti Soerdjbali Aarti.Soerdjbalie@rijksoverheid.nl
Sabine Nieuweboer sabine.nieuweboer@rijksoverheid.nl
Reineke Koene Reineke.Koene@rijksoverheid.nl
OCW
Willem van Eck Willem.Eck@rijksoverheid.nl
Leonie Nielen Leonie.Nielen@rijksoverheid.nl
Ilonka Schouten Ilonka.Schouten@rijksoverheid.nl
Reineke Koene Reineke.Koene@rijksoverheid.nl
Financiƫn
Sandra Nascimento sandra.nascimento@rijksoverheid.nl
BZ
Gijs Hehenkamp Gijs.Hehenkamp@rijksoverheid.nl
Annette Munts Annette.Munts@rijksoverheid.nl
Ingrid IJzenbrandt-van Dartel Ingrid.IJzenbrandt@rijksoverheid.nl
Ilonka Schouten Ilonka.Schouten@rijksoverheid.nl

AZ

Ilonka Schouten Ilonka.Schouten@rijksoverheid.nl