Contact

Je kunt via onderstaand formulier een vraag stellen aan ons team D&I.

Ook kan je rechtstreeks contact opnemen met onze adviseur D&I van jouw ministerie:

Ministerie Adviseur D&I E-mailadres
AZ Wendy Simonse Wendy.Simonse@rijksoverheid.nl
BZ, Hoge Colleges van Staat Roelien Kappert Roelien.Kappert@rijksoverheid.nl
OCW,

Dienst Terugkeer en Vertrek,

Hoge Raad, NFI, OM
Ellen Leeuw Ellen.Leeuw@rijksoverheid.nl

J&V Bestuursdepartement, concern

Bureau Financieel Toezicht,

CJIB, IND, Justid, Justis,

Raad voor de Kinderbescherming

Schadefonds Geweldsmisdrijven
Marileen Klapwijk Marileen.Klapwijk@rijksoverheid.nl
BZK, Financiën, VWS Amin Michel Amin.Michel@rijksoverheid.nl

IenW, SZW

Derya Yula

Derya.Yula@rijksoverheid.nl

EZK, LNV Arjan Nugteren Arjan.Nugteren@rijksoverheid.nl

Stel je vraag

Vul onderstaand formulier in om je vraag te stellen en wij nemen contact met je op.

Selecteer de service waar je vraag over gaat.

Informatie over de verwerking van jouw persoonsgegevens

Wij gebruiken je gegevens om je vraag in behandeling te nemen.

Waarom worden deze gegevens gevraagd?

Wij hebben je gegevens nodig om je in contact te brengen met de juiste adviseur van UBR.

Op welke manier worden jouw gegevens verwerkt?

Je gegevens worden gedeeld met de adviseur van UBR die je vraag in behandeling neemt. Persoonlijke gegevens worden niet beschikbaar gesteld aan derden, tenzij wij daartoe op grond van de wet verplicht zijn.

Hoelang bewaren wij jouw gegevens?

Zodra wij jouw vraag hebben beantwoord worden jouw gegevens uit onze systemen verwijderd.

Wat zijn je rechten?

Meer informatie over uw rechten vindt u op de pagina 'Privacy' (link opent in nieuw tabblad).

Akkoordverklaring *