Medewerkers Organisatie-inrichting

Hier vind je de medewerkers van Organisatie-inrichting en hun contactgegevens.

Naam medewerker Telefoonnummer en e-mailadres Contactpersoon voor Vervangend contactpersoon voor
Boersma, Frans 06-18600649
Frans.Boersma@minbzk.nl
BZK -
Cnossen, Piet 06-18306906  Piet.Cnossen@rijksoverheid.nl

EZK

LNV

Financiën
Dogan, Mukaddes

06-50768458
mukaddes.dogan@rijkoverheid.nl

- -
Gelderblom, Ria 06-50439731 Ria.Gelderblom@minbzk.nl

BZK/DGOO (rijksbrede opdrachten)

Defensie

Kabinet van de Koning

Dienst Koninklijk Huis, Kanselarij der Nederlandse Orden

Nationale Politie

Glas, Elly 06-48130957 Elly.Glas@rijksoverheid.nl

Dienst Koninklijk Huis

I&W

I&W/RWS

J&V
Jansen, Frans 06-18306905 Frans.Jansen@rijksoverheid.nl

Financiën/Belastingdienst

Kanselarij der Nederlandse Orden

Buitenlandse Zaken
Keijzer, Patricia

06-50768483
Patricia.Keijzer@rijksoverheid.nl

Buitenlandse Zaken

Financiën/Belastingdienst
Koevoets, Willem 

06-18596835 Willem.Koevoets@rijksoverheid.nl

Algemene Zaken

Eerste Kamer en Tweede Kamer,  Nationale Ombudsman

Raad van State

Algemene Rekenkamer, Kabinet van de Koning
Koning, Regina 06-50078075 Regina.Koning@rijksoverheid.nl Nationale Politie

EZK,

LNV

J&V/IND

VWS

Mahieu, Reijer 06-15957610 Reijer.Mahieu@minbzk.nl

SZW

J&V/OM

VWS

OCW/DUO

J&V/DJI

Meiden, Bert van der 06-48130959 Bert.Meiden@rijksoverheid.nl - -
Mulder, Jan Willem 06-50078064 JanWillem.Mulder@rijksoverheid.nl Hoge Raad,

J&V kerndepartement

J&V Raad voor de Rechtspraak

Hoge Raad, J&V/ Rechtspraak

DGOO rijksbrede opdrachten, I&W, I&W/RWS
Oosterheert, Anja 06-31622518 Anja.Oosterheert@rijksoverheid.nl - -
Ramak, Els 06-50768050 Els.Ramak@rijksoverheid.nl

OCW

OCW/DUO

-
Spaansen, Karin 06-27658381 Karin.Spaansen@rijksoverheid.nl Financiën

J&V kerndepartement

J&V Raad voor de Rechtspraak

Hoge Raad

Veen, Teetske van der  06-48133083 Teetske.Veen@rijksoverheid.nl J&V/IND

OCW

OCW/DUO

J&V/DJI

Water, Adrie van de 06-11449650 Adrie.Water@rijksoverheid.nl J&V/DJI -
Wortelboer, Ilse 06-15057144 ilse.wortelboer@rijksoverheid.nl

BZK

Algemene Rekenkamer

HCvS

Eerste en Tweede Kamer, Nationale Ombudsman, Raad van State

Contactgegevens externe medewerkers

Contactgegevens
Becht, Rianne rianne.becht@rijksoverheid.nl
Kleef, Yukkie van  Yukkie.Kleef@rijksoverheid.nl
Verschuren, Hans  hans.verschuren@rijksoverheid.nl
Schie, Laurens van laurens.schie@rijksoverheid.nl
Raissouni, Chifae  Chifae.Raissouni@rijksoverheid.nl
Linden, Bas van der  Bas.Linden@rijksoverheid.nl

Buurma, Luuk

luuk.buurma@rijksoverheid.nl

Moghimi, Darya

Darya.Moghimi@rijksoverheid.nl

Tak, Frans frans.tak@rijksoverheid.nl